لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رویارویی بسیج دانشجویی 5 دانشگاه آزاد تهران با رییس جمهور:عضویت روحانی در مجلس خبرگان رهبری ملغی اعلام گردد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسیج دانشجویی 5 دانشگاه آزاد اسلامی تهران بزرگ در نامه‌ای به آیت الله جنتی، خواستار بررسی صلاحیت علمی و اجتهادی حسن روحانی در مجلس خبرگان رهبری شدند.

ROHANI0407به گزارش خبرگزاری آنا، متن نامه به شرح زیر است:
«ریاست محترم مجلس خبرگان رهبری
حضرت آیت الله جنتی
سلام علیکم
ضمن آرزوی توفیق، همانطور که مستحضرید، افاضات جناب ثقة‌الاسلام حسن روحانی در باب نقد معصومین علیهما السلام، تفسیر ناصواب مذاکره با آمریکا و توجیه آن با استناد غلط به وقایع صدر اسلام همچون نصیحت حضرت اباعبدالحسین علیه اسلام به عمر‌بن‌سعد در جریان قیام عاشورا، تشبیه قرارداد برجام به صلح امام حسن علیه اسلام با معاویه، اظهارات خلاف عقاید شیعه در خصوص اینکه مبنای ولایت امیرالمومنین علیه‌السلام بر اساس نظر مردم است و در نهایت شائبه تقلب علمی ایشان در رساله دکتری، ما را به این نتیجه رسانده است که رئیس جمهور محترم فاقد صلاحیت علمی و اجتهاد کافی در مسائل فقهی و دینی است.
لذا از آنجایی که شرط عضویت در مجلس خبرگان رهبری علمیت و اجتهاد اعضای آن است، خواهشمند است ضمن احضار جناب آقای روحانی، دستورات لازم را در خصوص بعمل آوردن آزمون کتبی و شفاهی از ایشان و یا آوردن دست خط از مراجع عظام تقلید که تایید کننده اجتهاد ایشان باشد مبذول فرمایید.
انتظار می رود در صورت اثبات فقدان صلاحیت علمی و اجتهادی جناب روحانی، عضویت ایشان در مجلس خبرگان رهبری ملغی اعلام گردد.»
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی این نامه را امضا نمودند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.