لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دیدار عارف با خاتمی درباره انتخابات ۱۴۰۰ تکذیب شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط عمومی دفتر «محمدرضا عارف» خبر مربوط به دیدار خصوصی رئیس فراکسیون امید با حجت الاسلام والمسلمین «سید محمد خاتمی» درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تکذیب کرد.

aref1025به گزارش خبرگزاری برنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در پی انتشار خبری در یکی از روزنامه‌های کشور مبنی بر دیدار خصوصی محمدرضا عارف با حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی پیرامون حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400 و تماسهای مکرر اصحاب رسانه با دفتر عارف پیرامون صحت و سقم این خبر به اطلاع می‌رساند طی هفته‌های اخیر هیچ گونه دیدار و ملاقات خصوصی بین عارف و جناب خاتمی صورت نگرفته است و در دیدارهای عمومی هم تاکنون هیچگونه صحبتی پیرامون انتخابات آینده از جمله انتخابات 1400 انجام نشده است. به باور عارف در مقطع فعلی اولویت همه از جمله فعالان سیاسی و رسانه‌ای باید اهتمام به حل مشکلات کشور و مردم و حمایت از دولت محترم برای عملیاتی کردن برنامه‌های خود  باشد و طرح مسائلی همچون انتخابات ریاست جمهوری 1400 انحراف از مسائل اصلی کشور است. ضمن تکذیب این خبر و نقل و قول‌های صورت گرفته در آن، مجدداً از رسانه‌های محترم درخواست می‌شود اخبار مربوط به محمدرضا عارف را صرفاً از طریق دفتر ایشان دنبال کنند.

روابط عمومی دفتر دکتر محمدرضا عارف

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.