لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خبر فوری:بارش برف مدارس شهر تهران را 8 بهمن تعطیل کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش از تعطیلی تمام مدارس در همه مقاطع مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد.

TATIL1130به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ عليرضا راه پيما رئيس اداره طلاع رساني و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطيلی تمامی مدارس در همه مقاطع مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد.

راه پیما افزود: با توجه به بارش برف و برودت هوا و اعلام مركز هواشناسی استان تهران، كليه مدارس در تمام مقاطع تحصيل شهر تهران روز يكشنبه مورخ نهم بهمن 96 تعطیل است.

مدارس  شهرستان های استان تهران نیز در نوبت صبح و بعد از ظهر به علت بارش برف تعطیل شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.