لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حمید میرزاده (رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی):سخنان دیروز ترامپ به تاخت و تاز یک بوفالو شبیه بود!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 سخنان دیروز ترامپ  در مجمع عمومی سازمان ملل ، بیشتر به تاخت و تاز یک بوفالو شبیه بود تا سخنرانی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که خود او اکنون به یکی  دیگر از مشکلات اصلی مردم آمریکا تبدیل شده است .

در صحبت های غیر حرفه ای او که خود تحت تاثیر لابی  صهیونیستی است ، استراتژی ایران هراسی در دستور کار بود. البته اگر ترامپ این حرفها را نگوید  و به ایران هراسی دامن نزند چطور می تواند ٤٠٠ میلیارد دلار اسلحه به عربهای منطقه بفروشد؟ وقتی ناتانیاهوی صهیونیست  , هنگام صحبت های  ترامپ پیچ کله اش را شل می کند و تکان میدهد می خواهد با تایید ایران هراسی ، جنایات صهیونیست ها در صبرا و شتیلا و غزه و دیر یاسین و بلندیهای جولان را از اذهان جهانیان بزداید.

چطور ترامپ سنگ دلسوزی  برای مردم ایران را به سینه می زند ولی به محض حضور در کاخ سفید با توهین به  مردم ایران، ضمن تمدید  تحریم ها حتی بعد از پذیرش برجام ،   ورود ایرانیان را به آمریکا ممنوع کرد در حالیکه وهابی تکفیری که در همه جای دنیا در انفجار ها و امور تروریستی و کشتن آدمهای بیگناه دست دارند و آنطور که خود آمریکاییها اعلان کردند ماجرای ١١ سپتامبر٢٠٠٠ در  انهدام برج های دو قلوی نیویورک ، با هدایت و پشتیبانی و تدارک آنان انجام شده ،  به راحتی به آمریکا سفر می کنند . او اصلا اشاره ای نکرد که چرا امریکاییان مهربان به قول خودش !  سیصد هزار نفر را در بمباران هیروشیما در کسری از ثانیه نابود کردند؟ او اصلا نگفت چرا به فرمانده جلاد  ناو وینسس  که در تیر ١٣٦٧ با شلیک موشک هواپیمای مسافر بری ایران ایر را با ٢٩٠ مسافر بیگناه یکجا پودر کردند ،  مدال افتخار دادند. او  که به  فرهنگ و  ارزش های امریکا می بالد اصلا عین خیالش نیست که از هزاران نفر ی که در میانمار کشته و صد ها هزار نفری از مسلمانان انجا یادی بکند ودلی بسوزاند. مسلمانان بی پناهی  که  زیر تهاجم حکومت دست نشانده ای که با انقلاب مخملی  در ان منطقه توسط آمریکاییها روی کار آمده ،   از خانه و کاشانه و مرز و بومشان رانده شده اند.

 این نوع رهبری بوفالویی ،  محققا آمریکا را به دره سقوط می کشاند. کتاب پرواز بوفالوها  نوشته جیمز بلاسکو را بخوانید تا بهتر به عمق فاجعه ای که پیش روی آمریکا یی هاست  پی ببرید.

راستی مگر قرار نبود همه مسئولان کشور انقلابی عمل کنند؟  متاسفانه تا امروز فقط سه یا چهار نفر از آنان در مقابل این توهین های بی سابقه و پرخاش ها و فحاشی های دیروز ترامپ به نظام  و دولت و ملت ایران موضع کرفته اند .  اینجا جای سکوت  و محافظه کاری نیست. ترامپ معدل آمریکایی هایی است  که حامل فرهنگ  آدمکشی جهانی هستند و به آن به نام ارزشهای آمریکایی افتخار می کنند.

*یادداشت- حمید میرزاده (رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی)

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.