لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حراج سکه، حباب یک میلیون ریالی را تخلیه کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس بانک کارگشایی اعلام کرد حراج سکه تاکنون دستکم یک میلیون ریال از حباب قیمتی موجود در بازار را از بین برده است و این رویه تا تخلیه کامل حباب ادامه می یابد.

sekke01به گزارش چهارشنبه تارنمای بانک ملی ایران، «مسعود سلیمانی» افزود: لحظاتی پیش از آغاز حراج سکه در روز نخست، نرخ سکه تمام بهار آزادی در بازار 14میلیون و 600 هزار ریال بود اما با آغاز حراج، این قیمت به یک 14 میلیون ریال کاهش یافت.
وی اضافه کرد: دیروز (سه شنبه) قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تا 13میلیون و 600 هزار ریال نیز رسید.
«در روز نخست، بسته های 20 قطعه ای سکه به حراج رفت و در روز دوم، بسته های 50 قطعه ای نیز اضافه شد؛ در حراج امروز بسته های حاوی 100 قطعه سکه نیز عرضه می شود».
به گفته وی، در 2 روز نخست حراج سکه در بانک کارگشایی پنج هزار قطعه سکه تمام بهار آزادی و نیم بهار آزادی در قالب 120 فقره رسید فروخته شد.
رییس بانک کارگشایی اضافه کرد: تا زمانی که حراج سکه ادامه داشته باشد روند کاهشی قیمت تا رسیدن به نرخ واقعی ادامه می یابد، مگر اینکه عواملی مانند افزایش جهانی قیمت طلا این روند را تغییر دهد.
به گزارش ایرنا، عرضه سکه های تمام بهار و نیم بهار آزادی از ساعت 14 تا 16 روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه انجام و در مرحله بعدی عرضه نیز سکه ربع بهار آزادی به حراج اضافه می شود.
قیمت پایه هر سکه تمام بدون 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده 11 میلیون 800 هزار ریال و هر نیم سکه پنج میلیون و 500 هزار ریال است.
متقاضیان می توانند برای شرکت در این حراج با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی در خیابان مولوی، روبروی میدان محمدیه مراجعه کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.