لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اراده حاکمیت بر رفع حصر قرار گرفته است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید گفت: صحبت های دبیر شورای عالی امنیت ملی را بر این مبنا که "حصری وجود ندارد" به فال نیک می‌گیرم.

vigheh«غلامرضا حیدری» نماینده مردم تهران و عضو کمیته حصر فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری برنا، پیرامون ارجاع سوال «علی مطهری» از دلایل حصر به صحن علنی و صحبت های دریادار شمخانی در این خصوص گفت: سوال آقای مطهری پیرامون حصر در کمیسیون حقوقی با وزیر دادگستری مطرح و به صحن علنی فرستاده شد. اعضای کمیسیون از پاسخ های وزیر قانع نشدند و سوال را به هیات رییسه ارجاع دادند تا در نوبت بررسی در صحن علنی قرار بگیرد. در آن زمان وزیر مربوطه باید برای پاسخگویی حاضر شود.

او ادامه داد: تاجایی که من به یاد دارم، این سوال تنها از سوی آقای مطهری امضا نشده و جمعی از نمایندگان امضا کننده بودند.

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه "صحبت های آقای شمخانی را بر این مبنا که "حصری وجود ندارد به فال نیک می‌گیرم" تصریح کرد: این گفته را  بر  این اساس می‌دانم که انشاءلله اراده حاکمیت بر رفع حصر قرار گرفته و به زودی چیزی به عنوان حصر وجود نداشته باشد.

او متذکر شد: صحبت‌هایی که از آقای شمخانی شنیدم برای همه کسانی که دغدغه ایرانی آباد، منسجم و همدل دارند خوشحال کننده بود. ما برای آقای شمخانی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی دعا می‌کنیم که در حال پیگیری این مسئله هستند.

حیدری در خاتمه گفت: به نظرم همه باید حرف آقای شمخانی پیرامون حصر را به فال نیک بگیریم از ایشان تشکر می کنم و امیدوارم این پیگیری ادامه دار باشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.