لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آیا انتصاب مهدی عبوری بعنوان استاندار سمنان منتفی شد؟!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 در حالیکه نماینده مردم دامغان در مجلس در روز سه شنبه 2 آبان در مصاحبه با خبرگزاری مهر انتصاب مهدی عبوری شهردار فعلی ساری بعنوان استاندار سمنان را قطعی دانسته و بر معرفی عبوری توسط وزارت کشور در روز چهارشنبه همان هفته  تاکید نمود اما با گذشت 44 روز تاکنون این اتفاق نیافتاده است.

obori0303به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز:حسن بیگی نمایندگان مردم استان سمنان در مجلس شورای اسلامی در آن مصاحبه از عبوری به عنوان فردی جوان و عملگرا یاد کرد و اظهار داشت: گمانه زنی ها و مباحثی که مطرح است و بعضا شاهد دخالت های نابجا، غیر قابل قبول و غیر قانونی برخی آقایان را از خارج استان شاهد هستیم که باید پایان بپذیرد چرا که اینها هیچگونه مسئولیتی در استان ندارند و فقط یک هم استانی هستند.

اما تنها یک روز قبل از مصاحبه حسن بیگی خبرگزاری تابناک نیز در خبری با عنوان "رویای عبوری از استانداری مازندران تا استانداری سمنان تا خداحافظی از سمنان" به ماجرای استانداری سمنان واکنش نشان داد و نوشت:درحالیکه طبق تحلیل فوق،اخبار واصله از قطعی بودن « مهدی عبوری» بعنوان استاندارسمنان حکایت دارد اما مردم استان در شبکه های اجتماعی همچنان مخالفت خود را با این انتصاب باعنوان « نه به عبوری» ادامه می دهند تا جاییکه حتی برخی پیشنهاد تشکیل حلقه انسانی به دور استانداری وجلوگیری از فعالیت استاندار جدید را هم مطرح کرده اند. به همین دلیل احتمال تغییر این گزینه هم شنیده شده است.

تابناک در انتها نوشت:به هر روی باید منتظر ماند و دید که دولت در نهایت چه کسی را به عنوان استاندار سمنان معرفی می‌کند.

اما سایت شاهرود نیوز نظری متفاوت با تابناکی ها داشت و درخصوص انتصاب احتمالی عبوری نوشت:گویا پیبشانی نوشت مازندران این است که در عقب ماندگی بماند. این اما دلیل نمی شود که دیگران بیکار بنشینند و توسعه شتابان ساری که با رویکرد عملگرایانه مهدی عبوری ایجاد شد را نبینند. البته بیش از همه این سمنانی ها بودند که به واسطه نزدیکی به مازندران و ساری حساسیت موضوع را درک کردند و با اجماع کامل اعم از مجمع نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان، روی عبوری دست گذاشتند. حالا هم خبر می رسد که به همین زودی شاید همین امروز مهدی عبوری ، این سرمایه عظیم مدیریتی مازندران از کف استان خواهد رفت تا مازندرانی ها همچنان در اختلافاتشان غرق باشند و با حسرت توسعه استان همجوارشان را ببینند. با دیدن این تحولات و فرصت سوزی برخی از مازندرانی ها یاد جمله معروفی از آلبرت انیشتن می افتیم که گفته بود:دو چیز در جهان نهایت ندارد. یکی کیهان و دومی حماقت انسان. اما در مورد اولی مطمئن نیستم!

گفتنی است احمد همتی، نماینده سمنان نیز در سوم آذر ماه در گفتگو با اعتمادآنلاین با منتفی شدن انتصاب مهدی عبوری ، احتمال ابقای محمدرضا خباز در استانداری سمنان تایید کرد و گفت: «بر اساس اطلاع وزارت کشور قرار بود هفته قبل تکلیف استانداری سمنان مشخص شود که باید دید در هفته آتی وعده وزارت کشور عملی می شود یا خیر.»

به گزارش صدرا نیوز با گذشتن چیزی بیشتر از 40 روز از اظهارات متفاوت رسانه ها درخصوص انتصاب مهدی عبوری به استانداری سمنان بسیاری از تحلیگران امروزاز وزارت کشور می پرسند آیا مهدی عبوری استاندار سمنان می شود؟!

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.