لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پولدار شدن با ریزگردهای آبادان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

٢سارق حرفه‌ای فکر می‌کردند که گردوغبارهای استان خوزستان باعث از کار افتادن دوربین‌ها شده و به راحتی دست به سرقت لوازم داخل خودرو در آبادان می‌زدند.

havades0210به گزارش روزنامه شهروند:داخل خودرو از جلوی اداره‌ها و دانشگاه آزاد آبادان تیمی از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری عاملان این دزدی‌ها وارد عمل شدند.  کارآگاهان با حضور در محل‌های سرقت و بررسی‌های دوربین مداربسته موفق شدند تصویر دو سارق سابقه‌دار را که اقدام به دزدی لوازم داخل خودرو می‌کردند شناسایی کنند.  همین کافی بود تا ماموران با اقدامات فنی مخفیگاه دزدان را در منطقه فیه آبادان ردزنی کنند و روز گشته در عملیاتی غافلگیرانه ٢ سارق جوان که درحال استراحت بودند دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه دزدان وسایل سرقتی زیادی به دست آمد.
علی ٢٠ساله یکی از متهمان در اعترافاتش به ماموران گفت: برای سرقت با پیچ گوشتی اقدام به تخریب در خودروها می‌کردیم و در چشم بهم زدنی لوازم داخل خودرو را به سرقت می‌بردیم. دزد جوان ادامه داد: فکر می‌کردیم به خاطر گردوغباری که در شهر صورت می‌گیرد کیفیت دوربین‌ها پایین آمده باشد و دوربین‌های جلوی اداره‌ها و دانشگاه آزاد سال‌هاست که نصب شده و احتمال می‌دادیم که از کار افتاده باشند، به همین خاطر به راحتی جلوی دوربین‌ها دست به سرقت می‌زدیم.
بنا به این گزارش، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفته‌اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.