لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ مشكوك زن جوان در سقوط از طبقه چهارم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زن جوان كه با سقوط از طبقه چهارم محل كارش به زندگي‌اش پايان داده بود قبل از حادثه با ارسال پيامك از همكارانش حلاليت طلبيده بود.

به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌9 صبح ديروز قاضي مدير روستا، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران با تماس تلفني مأموران كلانتري 147 گلبرگ از مرگ مشكوك زن جواني با خبر و همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي راهي محل شد. تيم جنايي در محل حادثه كه ساختمان اداره در حوالي خيابان گلبرگ در شرق تهران بود با جسد زن 28 ساله‌اي روبه‌رو شدند كه حكايت از اين داشت بر اثر سقوط از ارتفاع به كام مرگ رفته است. نخستين بررسي‌ها نشان داد زن فوت شده متأهل و كارمند شركت خصوصي بوده كه از طبقه چهارم محل كارش به طرز مرموزي به پايين سقوط كرده است. مأموران در تحقيقات بعدي دريافتند زن فوت شده ساعتي قبل از ورود ديگر كارمندان وارد ساختمان شده و درهاي شركت را قفل كرده تا مانع ورود همكارانش به داخل ساختمان بشود و بعد از اين به همكارانش پيامك داده و درخواست حلاليت كرده است و گفته كه قصد دارد به زندگي‌اش پايان دهد.  يكي از شاهدان گفت: وقتي به اداره آمديم در‌ها بسته بود و مشاهده كرديم همكارمان قصد دارد خودش را از طبقه چهارم به پايين پرتاب كند. خيلي سعي كرديم تا او را منصرف كنيم و حتي با خواهرش تماس گرفتيم و از او خواستيم همكارمان را منصرف كند، اما فايده‌اي نداشت و او ناگهان خودش را از پنجره طبقه چهارم به پايين پرتاب كرد و جان باخت.  همزمان با انتقال جسد زن جوان به پزشكي قانوني براي انجام آزمايش‌هاي لازم قاضي مدير روستا دستور داد مأموران درباره اين حادثه تحقيقات خود را آغاز كنند تا زواياي پنهان اين حادثه بر ملا شود.
منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.