لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ مرد 30 ساله بر اثر سقوط از کوههای شهنیز بویراحمد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ مرد 30 ساله بر اثر سقوط از ارتفاعات شهنیز بویراحمد خبر داد.

havades0210به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  ؛جلال پوران فرد با بیان اینکه سه سورتی پرواز در روز پنجشنبه ۲۳ فروردین ۹۷ در فاصله ساعت ۱۰و۲۰دقیقه صبح الی ساعت ۱۶ و۳۰ عصربرای جان حادثه دیدگان به وقوع پیوست، گفت:درطی این عملیات ها به ۳ نفر امدادرسانی شد که یک نفر به علت سقوط از ارتفاع، جراحات و صدمه شدید به سر علی‌رغم تلاش تکنسین اورژانس هوایی در اقدامات احیا بی نتیجه ماند و جان خود را از دست داد.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان تصریح کرد: با اعلام این اتفاقات به مرکز پیام بلافاصله اورژانس هوایی در ۳ سورتی پرواز به محل‌های سانحه اعزام شد.
وی ادامه داد: پرواز اول در ساعت ۱۰و۲۰دقیقه برای نجات مرد ۳۰ ساله‌ای بود که در کوههای صعب العبور خسرو شیرین فارس به علت بارش باران و مسدود شدن جاده‌ها گرفتار شده بود و با اقدامات سریع اورژانس هوایی نجات یافت.
پوران‌فرد با اشاره اینکه سورتی دوم در ساعت۱۳ و ۲۰ دقیقه برای انتقال بیمار قلبی(خانم)۷۰ساله از درمانگاه پاتاوه به بیمارستان امام سجاد(ع) بود، افزود: پرواز سوم در ساعت ۱۶و۳۰ دقیقه برای امدادرسانی به مرد ۳۰ ساله‌ای بود که از ارتفاع کوههای شهنیز(یاسوج) سقوط کرده بود و با توجه به شدت آسیب به سر و خونریزی شدید علی‌رغم تلاش تکنسین های اورژانس هوایی در اقدامات احیا قلبی ریوی بی نتیجه ماند و مصدوم بعلت شدت جراحات جان باخت.
رئیس اورژانس۱۱۵ استان، خاطرنشان کرد: هر سه نفر به بیمارستانهای یاسوج انتقال داده شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.