لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ماجرای فوتبالیستی که قاتل شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اردیبهشت ماه امسال در هوای خمار آلود بهار فوتبالیست مطرح پشت فرمان نشست تا سرنوشتش از توپ و تور به میله های زندان ختم شود.

havades713به گزارش برنا ، فوتسالیست معروف آن شب اگر می دانست حادثه ای به این تلخی در راه است هیچگاه پایش را روی پدال گاز نمی فشرد و امروز شاهد در خواست قصاص از سوی خانواده داغ دیده نبود .

اردیبهشت عجب ثانیه هایی دارد، آن هم مسیر از عرش تا فرش با یک اشتباه و...

تصادف با مأمور نیروی انتظامی بازیکن مشهور فوتسال را اسیر یک قتل ناخواسته کرد که هنوز در مورد چگونگی وضعیت راننده در زمان حادثه نظر قطعی اعلام نشده است.

اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند و بازیکن مطرح فوتسال ایران این روزها برای دادن تاوان اشتباهش ثانیه شماری می کند، آن هم به قیمت هر ثانیه یک سال...

شب گذشته در برنامه نود در مورد این موضوع با رئیس کمیته اخلاق صحبت شد و راز های پشت پرده این تصادف از زبان تورک اعلام شد.

رئیس کمیته اخلاق معتقد است: خانواده مقتول در مورد اینکه ضارب در زمان تصادف حالت عادی نداشته است یا خیر ابهاماتی دارند و مدعی هستند این تصادف در حالتی رخ داده که الکل خون این فوتسالیست نشان می دهد وی در حالت عادی نبوده است.

طرح این موضوع محملی بود برای باز کردن پرونده ورود به مسائل شخصی بازیکنان فوتبال و یکی از دلایل احراز صلاحیت کمیته اخلاق در رسیدگی به مسائل و مشکلات اخلاقی فوتبالیست ها تلقی شد.

همیشه پشت یک حادثه یک اشتباه پنهان است و این موضوع می تواند برای هر فردی رخ دهد ، افراد عادی، فوتبالیست ، هنرمند و غیره تفاوتی ندارد اما اینکه چه اشتباهی پشت این حادثه باشد گاهی دست خودمان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.