لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قصاص فرجام مرد جوانی که همسرش را کشت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد جوان که با انگیزه مبهم، همسر خود را کشته با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد

به گزارش جام‌جم، 16 فروردین 90 راحله در یک درگیری خانوادگی به دست شوهرش کشته شد.
امیر فرار کرده بود اما چند روز بعد در دام پلیس افتاد و پای میز محاکمه ایستاد. او در مقابل درخواست قصاص پدر و مادر مقتول گفت: «روز حادثه، راحله مشغول حرف زدن با تلفن بود که ناگهان عصبانی شد و وسایل روی میز را به سمتم پرتاب کرد. او فکر می‌کرد با پدرش دهان به دهان شده‌ام. داد و بیداد کرد برای همین جلوی دهانش را گرفتم. چند قدم به عقب برداشتیم اما او بدنش شل شد و فوت کرد.»
متهم درباره ادعای قبلی‌اش مبنی بر مسائل اخلاقی مقتول نیز گفت: «این مساله برای من مسجل شده بود اما با این حال می‌خواستم به زندگی‌مان ادامه بدهیم اما نشد.» در پایان دادگاه، مادر مقتول دخترش را بی‌گناه دانست و علت قتل را خرجی ندادن متهم اعلام کرد. قضات نیز پس از شور، متهم را به قصاص محکوم کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.