لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شيطان در يک قدمي چوبه دار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حکم اعدام مردي که در پوشش مسافربر، دختر دانش‌آموز را ربوده و مورد آزار و اذيت قرار داده بود، در ديوان عالي کشور تائيد شد. او چند سال متواري بود اما در روز اعدام همدستش در دام پليس افتاد.

havades713پاييز 92، سوسن 15 ساله همراه پدرش به آگاهي پايتخت رفت و گفت: «امروز براي رفتن به خانه مادربزرگم در خيابان خاقاني سوار يک دستگاه پرايد سفيد با دو سرنشين مرد شدم. چند دقيقه از حرکتم نگذشته بود که راننده به بهانه ترافيک به سمت بزرگراه امام علي(ع) تغيير مسير داد و همزمان سرنشين جلو هم چاقويي زير گلويم گذاشت. شيشه‌هاي ماشين دودي بود براي همين کسي از بيرون مرا نمي‌ديد. راننده در محلي خلوت اطراف بزرگراه توقف کرد و سپس خودش و همدستش مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند. بعد از عملي کردن نيت شومشان هم مرا از ماشين پايين انداختند.»
دختر نوجوان موفق شده بود شماره پلاک خودروي متهمان را بردارد. کارآگاهان از همين سرنخ استفاده و صاحب خودرو را که مجرمي سابقه‌دار به نام هوشنگ بود، دستگير کردند. او در بازجويي‌ها به آزار و اذيت سوسن اعتراف کرد و گفت: «روز حادثه همراه يکي از دوستانم به نام داوود مواد مصرف کرديم و سوار ماشين شديم. در خيابان خاقاني دختري نوجوان را ديديم. نقشه آزارش را کشيديم و با تغيير مسير و تهديد چاقو، او را مورد آزار و اذيت قرار داديم. ما به خاطر مصرف مواد حالت طبيعي نداشتيم.»
در حالي که تلاش‌ها براي دستگيري داوود ادامه داشت، کيفرخواست پرونده هوشنگ صادر و براي رسيدگي به دادگاه کيفري استان تهران ارسال شد. متهم 28 ساله در جلسه محاکمه بار ديگر به جرم خود اعتراف کرد و با حکم قضات به اعدام محکوم شد. ديوان عالي کشور نيز مهر تائيد بر اين حکم زد و سرانجام متهم به دار مجازات آويخته شد.
درست در روز اعدام هوشنگ، کارآگاهان متوجه شدند داوود پس از سه سال زندگي مخفيانه به خانه پدرش در تهران برگشته است. بلافاصله تيمي از ماموران به محل اعزام و اين مجرم27 ساله را دستگير کردند. او به زندان افتاد و چندي بعد در شعبه پنجم دادگاه کيفري استان تهران محاکمه شد. داوود با اظهار بي‌گناهي گفت: «من هيچ نقشي در اين حادثه نداشتم. هوشنگ به خاطر اختلاف مالي‌مان سر مواد مخدر و اموال مسروقه پاي مرا به اين پرونده کشاند. من اصلا شاکي را نمي‌شناسم و نمي‌دانم چطور از بين چند متهم مرا شناسايي کرده است. در اين مدت هم به خاطر اختلافي که با خانواده‌ام داشتم در دماوند بودم.»
تلاش متهم براي بي‌گناه جلوه دادن خود بي‌نتيجه ماند و در نهايت قضات با توجه به مدارک موجود او را به اعدام محکوم کردند. ديوان عالي کشور نيز چند روز پيش اين حکم را تائيد کرد.
منبع:جام جم

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.