لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شلیک پلیس به خودروی سرقتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خودروی سرقتی در جاده شاهرود - مشهد با شلیک گلوله پلیس به لاستیکش متوقف شد.

havades0210به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ سید مجتبی اشرفی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: ماموران پلیس با مشاهده یک دستگاه خودرو پژو پارس که با سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت در محور شاهرود - مشهد تردد می کرد، برای شناسایی مالک آن استعلاک کردند که مشخص شد این خودرو چند روز قبل از تهران سرقت شده است.

وی افزود : پس از بی توجهی راننده خودرو به ایست پلیس و سرعت سرسام آور آن در جاده ، سه تیم گشت پلیس حدود یک ساعت تعقیب آن پرداختند که در نهایت پلیس به لاستیک این خودرو در حالی که راننده آن بی توجه به ایست های متعدد، با سرعت زیاد در لاین خلاف جهت جاده در حال تردد بود ، شلیک کرد.

به گفته سرهنگ اشرفی، سارق پس از توقف خودرو سعی کرد فرار کند که ماموران پلیس وی را دستگیر کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.