لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط مرگبار مرد سرايدار از پشت بام ساختمان مسكوني

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مردی سرايدار به طرز مرموزي از پشت بام ساختمان پنج طبقه مسكوني به پايين سقوط كرد و جان باخت.

havades713به گزارش خبرنگار ما، ساعت 9:30 صبح روز يك‌شنبه 14آبان ماه بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران با تماس تلفني مأموران كلانتري 133 نياوران از سقوط مرگبار مرد جواني با خبر و همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي راهي محل شدند. تيم جنايي در محل حادثه با جسد مرد 40 ساله‌اي به نام صمد روبه‌رو شدند كه بررسي‌ها حكايت از اين داشت پس از سقوط از پشت بام ساختمان پنج طبقه‌اي به داخل خيابان به كام مرگ رفته است.

همسر مرد فوت شده در نخستين تحقيقات مدعي شد شوهرش به خاطر بيماري لاعلاجش به زندگي‌اش پايان داده است. وي گفت: مدتي است همراه شوهرم سرايدار اين ساختمان مسكوني هستيم. صمد تومور مغزي داشت و به گفته خودش بيماري‌اش لاعلاج بود. شوهرم به خاطر بيماري‌اش هميشه ناراحت بود تا اينكه ساعتي قبل به پشت بام رفت و پس از قفل كردن در پشت بام خودش را به پايين پرتاب کرد.

در حالي كه رعنا مدعي بود شوهرش دست به مرگ خودخواسته زده است، برادران مرد فوت شده ادعا كردند همسرش در مرگ صمد دست داشته و به همين دليل از او شكايت کردند. يكي از آنها گفت: برادرم بيمار بود اما رعنا با وجود اينكه در جريان بيماري شوهرش بود، خيلي به او توجه نمي‌كرد تا اينكه برادرم متوجه شد همسرش قصد دارد با مرد غريبه‌اي رابطه مخفيانه برقرار كند. برادرم به خاطر اين موضوع ناراحت بود و اختلاف‌هاي آنها از همان زمان شروع شد و الان هم ما به مرگ برادرمان مشكوك هستيم و احتمال مي‌دهيم همسرش در اين حادثه دست داشته باشد، به همين دليل تقاضا داريم حادثه به صورت تخصصي بررسي شود.

همزمان با ادامه تحقيقات جسد براي انجام آزمايش‌هاي لازم به پزشكي قانوني منتقل شد. بازپرس جنايي به كارآگاهان دستور داد با بررسي فيلم دوربين‌هاي مداربسته محل حادثه و تحقيقات از شاهدان و همسايه‌ها زواياي پنهان حادثه برملا شود.


منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.