لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری قاتل فراری کرمانشاهی بعد از 20 سال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: محکوم به قصاص نفس متواری پس از 20 سال شناسایی و دستگیر شد.

havades0210به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدحسین صادقی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: محکوم به قصاص نفس متواری بعد از قریب به 20 سال از ارتکاب جنایت توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

صادقی گفت: شخصی به هویت معلوم که پسر عموی خود را با شلیک گلوله اسلحه جنگی برنو به علت اختلافات خانوادگی به قتل رسانده و سپس متواری شده بود بعد از صدور حکم محکومیت غیابی دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه افزود: محکوم‌علیه که پس از صدور حکم قصاص در یکی از شهرستان‌های توابع استان تهران بصورت مخفیانه زندگی می کرد بیست و یکم ماه جاری(فروردین ماه) شناسایی و با اعطای نیابت قضایی شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: محکوم‌علیه پس از اعزام به کرمانشاه، با تقاضای واخواهی پرونده جهت اقدامات بعدی به دادگاه صالح ارسال و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.