لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری قاتل فراری در استان مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: کاراگاهان پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در زاهدان به استان مازندران متواری شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

havades713به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه پلیس سیستان و بلوچستان، ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی قتل جوانی 18 ساله در مرداد ماه سال 95 با ضربات چاقو و فرار قاتل از صحنه جرم و اطلاع از مخفی شدن وی در یکی از مناطق استان مازندران، شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس پس از انجام کار اطلاعاتی و اشراف اطلاعاتی، هویت قاتل فراری را که در شهرستان زاهدان دست به قتل زده و متواری شده بود و هم اکنون با نام مستعار در استان مازندران زندگی می‌کرد، را به دست آورده و مورد شناسایی قرار دادند.  

ملاشاهی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی، متهم را در مخفیگاهش در مازندران دستگیر کرده و در بازجوی های به عمل آمده متهم به قتل جوان 18 ساله با ضربات چاقو اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه انگیزه قتل اختلافات شخصی از سوی قاتل عنوان شده است، تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشگیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.  

ملاشاهی خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت‌های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با پلیس بوده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.