لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری سارق زن نما در شهرقدس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سارقی که با پوشش زنانه اقدام به سرقت می کرد ، به دام پلیس اگاهی شهرقدس افتاد .

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس با اشاره به دریافت گزارش های مردمی مبنی بر سرقت از چند واحد تجاری توسط یک زن گفت : با استفاده از فنون پلیسی و تحقیقات در محل های وقوع سرقت ، پلیس موفق شد سارق سابقه داری را که با پوشش زنانه اقدام به سرقت میکرد ، رد یابی کند .

سرهنگ شاپور فلاحی افزود: این سارق حرفه ای سر انجام زمانی که با لباس زنانه قصد سرقت از یک واحد تجاری را داشت ، شناسایی ودستگیر شد .

وی با بیان اینکه سارق زن نما پس از دستگیری و در بازجویی ها ، به سرقت های مختلف در پوشش زنانه اعتراف کرده است افزود : متهم با تشکیل پرونده ونظر دادستان ، روانه زندان شد .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.