لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دزد بدشانس، خود را لو داد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دزد بدشانس نمی‌دانست افتادن رسید خرید از دستگاه کارتخوان در محل سرقت، پلیس را به او می‌رساند. متهم هنگام دستگیری، ساعت مالباخته را به دست داشت.

hadeseh0214به گزارش جام‌جم، روز یکشنبه مرد جوانی با مراجعه به کلانتری قلهک با طرح شکایتی مدعی شد، سارق یا سارقانی با ورود به خانه‌اش مقدار زیادی پول، طلا، لپ تاپ و یک ساعت گران قیمت را به سرقت برده‌اند. با اعلام این شکایت بلافاصله تیم تجسس در محل سرقت حاضر شد.

بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد سارق یا سارقان با تخریب در بالکن طبقه اول، وارد خانه مالباخته و پس از سرقت از همان راه متواری شده‌اند.

در ادامه تجسس و بررسی محل سرقت، ماموران متوجه وجود رسید دستگاه کارتخوان روی فرش اتاق خواب شدند. صاحبخانه وقتی با برگه رسید دستگاه کارتخوان روبه رو شد اعلام کرد این رسید متعلق به او نیست. ماموران که با پیدا کردن این سرنخ احتمال می‌دادند، رسید متعلق به سارق یا سارقان باشد، تحقیقات خود را روی این موضوع متمرکز کردند.

سرانجام پس از تحقیقات و استعلام مشخص شد برگ تراکنش بانکی، متعلق به دستگاه کارتخوان یک سوپر مارکت در محله تهرانپارس است. با شناسایی این مغازه، ماموران کلانتری به صورت نامحسوس تحقیقات خود را ادامه دادند تا این که هویت صاحب حساب به نام امیر شناسایی شد. با شناسایی هویت امیر، ماموران با بررسی سوابق کیفری او متوجه شدند امیر دارای چند سابقه کیفری به اتهام سرقت خانه است. ماموران دیگر مطمئن شده بودند سرقت توسط این سارق انجام شده و با دستور قضایی، پاتوق‌های او را زیر نظر گرفتند و روز چهارشنبه متهم را در مخفیگاهش در شرق تهران دستگیر کردند.

سرهنگ دوم ضرغام آذین، رئیس کلانتری 124 قلهک با اعلام این خبر گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری منکر سرقت شد و ادعا کرد نمی‌داند محله اختیاریه کجاست. در ادامه مالباخته پس از حضور در کلانتری و مواجه شدن با متهم، ساعت مچی سرقت شده از خانه‌اش را روی دست سارق دید. سرانجام سارق جوان که متوجه شده بود نمی‌تواند منکر سرقت شود، به سرقت از خانه درخیابان اختیاریه اعتراف و دوستش را به عنوان همدستش در این سرقت معرفی کرد.

رئیس کلانتری 124 قلهک اضافه کرد: با توجه به سوابق متهم و وقوع سرقت منزل در محدوده، متهم برای شناسایی سایر جرایمش در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. همچنین تحقیقات برای دستگیری همدست متهم ادامه دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.