لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حضور به موقع پلیس مانع از قتل شوهر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه با حضور به موقع خود مانع از قتل شوهر توسط همسرش شدند.

havades0210به گزارش خبرگزاری برنا، سرهنگ حسین براری، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، گفت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره تهدید با سلاح گرم بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.
این مقام انتظامی گفت: پس از حضور ماموران مشخص شد خانمی با یک قبضه سلاح گرم، پس از حبس شوهرش در منزل قصد قتل وی را دارد.
براری اظهار کرد: ماموران با رعایت اصول تامینی ابتدا خانم را به آرامش دعوت کردند، اما وی حاضر نشد که اسلحه را به مامورین تحویل دهد که در نهایت با شگردهای خاص پلیسی متهمه دستگیر و خلع سلاح شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه انگیزه اصلی متهمه را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و افزود: متهمه با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.