لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعتراف همدست شيطان به تعرض سريالي به كودكان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد شيطان‌صفت كه متهم است با ادعاي كمك به مادربزرگش پسران نوجوان را فريب داده و به آنها تعرض كرده سرانجام بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار ما، اين پرونده از چند ماه قبل و به دنبال طرح شكايت‌هاي مشابه درباره تعرض مردي جوان به پسران نوجوان در شرق تهران به جريان افتاد. آخرين شاكي كه پسري 14‌ساله بود روز چهارشنبه، 27 دي‌ماه در يك كانال سرپوشيده آب در خيابان ارديبهشت شمالي در تهرانپارس مورد آزار قرار گرفت. ساعت 14 آن روز كسبه محل اين كودك را از كانال آب بيرون كشيده و مأموران كلانتري 126 تهرانپارس را از ماجرا با خبر كردند. او گفت: در حال عبور از كنار پارك پليس بودم كه راننده يك پرايد سفيدرنگ از من خواست در انتقال چند گلدان كه براي مادربزرگش خريده به او كمك كنم كه قبول كردم، اما او با تهديد چاقو من را به كانال آب منتقل كرده و...
با طرح شكايت و تأييد شدن ماجرا از سوي كارشناسان پزشكي قانوني، پرونده به دستور قاضي سهرابي بازپرس شعبه نهم دادسراي ناحيه‌27 براي بررسي به اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران فرستاده شد.
 
آن روز شوم

پسر نوجوان كه همراه پدرش به اداره پليس مراجعه كرده بود جزئيات بيشتري از ماجرا را براي كارآگاهان شرح داد. او گفت: بعد از تعطيل شدن مدرسه راهي خانه‌مان شدم. نبش كوچه 218 شرقي مردي جوان مقابلم قرار گرفت و گفت كه براي مادربزرگش مقداري گل و گلدان خريده و از من خواست به او كمك كنم تا گل و گلدان‌ها را به خانه مادربزرگش ببريم. من هم براي كمك به او قبول كردم. آن مرد از جلو حركت كرد و من هم دنبالش راه افتادم. از روي پل عابر پياده به سمت ديگر بزرگراه شهيد زين‌الدين رفتيم و مقابل پارك پليس سوار يك سواري پرايد كه شيشه‌دودي داشت شديم. آن مرد ناگهان چاقو كشيد و من را تهديد كرد كه اگر اعتراض كنم من را مي‌كشد. من هم ترسيدم. او شروع به رانندگي كرد و وارد خيابان ارديبهشت شمالي شد و حوالي خيابان سراج توقف كرد. آن مرد من را با تهديد به داخل يك روزنه باريك كه به كانال آب راه داشت و كاملاً تاريك بود كشاند و...

شكايت‌هاي مشابه

با مطرح شدن شكايت معلوم شد كه متهم همان مجرم تحت تعقيبي است كه از مدتي قبل به همين شيوه پسران نوجوان را ربوده و به آنها تعرض كرده است. يكي ديگر از شاكيان پسري 11‌ساله بود كه حوالي پارك لويزان هدف آزار جنسي قرار گرفته بود. او كه همراه پدرش خود را به اداره پليس رسانده بود، گفت: ساعت 22:30 شنبه، 25 آذرماه بعد از خريد ساندويچ مقابل پارك پليس آمدم تا پدرم به دنبالم بيايد و به خانه برويم. همان لحظه مردي از من خواست به او كمك كنم كه چند گلدان را داخل ماشين پرايدش بگذاريم كه قبول كردم. وقتي كنار پرايد رفتيم از گلدان خبري نبود. او با تهديد چاقو من را سوار ماشين كرد و خودش پشت فرمان نشست و شروع به رانندگي كرد. بعد از ساعتي رانندگي با تهديد من را به حوالي پارك لويزان در 35 متري استقلال كشانده و... او قبل از فرار به من گفت اگر فرياد بكشم و درخواست كمك كنم گردنم را خواهد شكست...

بازداشت ايمان 25 ساله

در حالي كه تعداد شكايت‌هاي مشابه در حال مطرح شدن بود كارآگاهان با بررسي دوربين‌هاي مداربسته موفق شدند شماره پلاك خودروي پرايد هاچ‌بك سفيد شيشه دودي به شماره انتظامي ايران66/***ل47 را به دست آوردند. بعد از به دست آمدن اين سرنخ بود كه كارآگاهان با بررسي سوابق مالك آن متوجه شدند كه خودرو متعلق به مردي‌60 ساله است كه در حال حاضر در اختيار پسر 25‌ساله‌اش ايمان قرار دارد. وقتي تصوير ايمان از سيستم جامع پليس استخراج شد و در اختيار شاكيان قرار گرفت او را به عنوان متهم شناسايي كردند. با شناسايي متهم بود كه كارآگاهان ساعت 13:30 روز شنبه 30 دي‌ماه راهي خانه ايمان در خيابان سراج شده و او را بازداشت كردند.

اعتراف به جنايت‌هاي سياه

ايمان وقتي مورد تحقيق قرار گرفت به تعرض سريالي به پسران نوجوان اعتراف كرد. او گفت علاوه بر پرايد سفيدرنگ با خودروي پژو 206 سفيد رنگ مادرش يا موتورسيكلت هوندايي كه در اختيار داشت كودكان را ربوده و در كانال سرپوشيده آب در خيابان ارديبهشت شمالي به آنها تعرض كرده است.
سرهنگ كارآگاه حميد مكرم، معاون مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ گفت: با توجه به اعتراف صريح متهم به موارد آزار و اذيت جنسي مشابه، شناسايي دقيق تعدادي از شاكيان پرونده و براي شناسايي ديگر شاكيان احتمالي، دستور انتشار بدون پوشش تصوير متهم پرونده از سوي قاضي سهرابي صادر شده است، بنابراين شاكياني كه موفق به شناسايي متهم شده‌اند، مي‌توانند براي طرح شكايت به اداره شانزدهم پليس‌آگاهي تهران بزرگ در خيابان وحدت اسلامي مراجعه كنند، همچنين در صورتي كه شهروندان از ديگر جرائم ارتكابي متهم اطلاعاتي در اختيار دارند اطلاعات خود را از طريق شماره تماس 51055516 در اختيار اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهند.
منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.