لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعتراف تکان دهنده قاتلِ دخترِ 15 ساله

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: قاتل دختر 15 ساله در شهرستان مرند به قتل اول خود در استان البرز اعتراف کرد.

havades717به گزارش ایسنا، سرهنگ «علی اسمعیل‌پور» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چند روز گذشته مردم از قتل دختری 15 ساله در حاشیه‌ی شهرستان مرند خبر داده بودند که در بررسی‌های اولیه هیچ آثاری از قاتل برجا نمانده و قاتل یا قاتلین از محل گریخته بودند.وی افزود: موضوع بلافاصله در دستورکار کاراگاهان زبده‌ی پلیس قرار گرفت و با همیاری و هماهنگی‌های لازم با مقامات قضائی استان، قاتل  در کمتراز یک روز دستگیر وتحویل مقامات قضائی شد.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: قاتل که در بازجویی‌ها خود را متأهل معرفی  کرده بود به لحاظ نکات فنی، پلیس پیگیر یافتن همسر وی بود که در بازجوئی‌ها ، قاتل سعی در گمراه کردن پلیس بر می‌آمد که در نهایت اعتراف کرد که پیش از این همسر خود را طلاق داده است که در ادامه‌ی بازجویی‌ها به قتل همسر سابق خود در استان البرز اعتراف کرد.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی یادآور شد: هیچ قتل کشف نشده‌ای در استان وجود ندارد و آذربایجان‌شرقی جزو استان‌های امن کشور و در رتبه‌ی برتر قرار دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.