لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

AFC هیچ نامه ای به ایران نزده است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سهیل مهدی: هیچ نامه ای از کنفدارسیون فوتبال آسیا مبنی به کنار گذاشته شدن یک تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا به دست ما نرسیده است.

سهیل مهدی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما گفت: بعید می دانم حذف یکی از نمایندگان فوتبال ایران از آسیا صحت داشته باشد، چون تا این لحظه هیچ نامه ای به دست ما نرسیده است نمی دانم این اخبار از کجا آمده است.
وی ادامه داد:جلسات بسیار منظمی را برای صدور مجوز حرفه ای داشتیم و  با این حال کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مدارک ارسالی را بررسی می کند و هر کدام ازباشگاهها که بامشکل روبرو شوند نامه ی آن را به فدراسیون فوتبال می آید.
مهدی افزود: شاید برخی ها دوست دارند تیم مورد علاقه ی آنها به آسیا برود که این خبرها را منتشر می کنند و باید اعلام کنم در حال حاضر توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه ای به دست ما نرسیده است وبا وجود اینکه جمعه است کار اداری هم تعطیل است و فراموش نکنیم که فردا و پس فردا هم به دلیل تعطیلات پایان هفته  بین المللی قاعدتا نامه ای برای ما ارسال نمی شود.
دبیر کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاهها در پایان صحبتهایش گفت: در صورت حذف احتمالی یکی از تیم های معرفی شده برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، سهمیه ایران کاهش پیدا نمی کند و می توانیم تیم دیگری را روانه این بازی ها کنیم.

برخی از سایتهای خبری اعلام کرده بودند که کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه ای را به فدراسیون فوتبال ایران فرستاده و گفته از بین استقلال،پرسپولیس،تراکتورسازی و نفت تهران یکی از تیمها نمی تواند در لیگ قهرمانان فوتبال آسیا در سال آینده حضور داشته باشد و فوتبال ایران باید سریعا نماینده جدید خود را معرفی کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.