لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

AFC خبر لغو قانون زمین بی‌طرف را تکذیب کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما اخبار منتشر شده درباره لغو قانون زمین بی‌طرف را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی اعلام کرد، اخبار منتشر شده مبنی بر لغو قانون زمین بی‌طرف در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2018 را تکذیب کرد و اعلام کرد رأی نهایی کمیته اجرایی مسابقات فردا(شنبه) اعلام خواهد شد.

ویندرسور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در این رابطه گفت: اخبار منتشر شده درباره تصمیم AFC به لغو قانون زمین بی طرف صحت ندارد زیرا رای گیری اعضای کمیته اجرایی مسابقات تا امشب ادامه دارد. قرار است فردا(شنبه) رسما تصمیم نهایی به فدراسیون های ذیربط اطلاع داده شود.

وی افزود: اعضای کمیته اجرایی مسابقات پس از آنکه گزارش ارائه شده از سوی 2 کمیته مکلف یعنی کمیته اروپایی بی طرف و کمینه AFC با ریاست نائب رئیس هندی AFC، رای خود را از طریق ایمیل خواهند داد.

به گزارش فارس، این تکذیبه AFC به این دلیل است که یک توئیتر منسوب به لیگ قهرمانان مدعی شده بود که کمیته اجرایی مسابقات رای نهایی خود را صادر کرده است و بنا به این رای قانون زمین بی طرف لغو شده است و عربستان باید در دوحه و تهران بازی کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.