لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

6 نفر از اغتشاش‌گران شهر قهدریجان کشته شدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرماندار فلاورجان گفت: اغتشاش‌گران تا زمانی که وارد حیاط کلانتری شهر قهدریجان شدند، عوامل کلانتری رأفت خود را نشان دادند اما زمانی که قصد خلع سلاح آن‌ها را داشتند با قاطعیت با اغتشاش‌گران برخورد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، اصغر هدایت عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اتفاقات شامگاه دوشنبه قهدریجان، اظهار کرد: اغتشاش‌گران به قصد خلع سلاح عوامل کلانتری، به کلانتری قهدریجان حمله کردند که نیروی انتظامی و عوامل بسیج در دفاع از اماکن نظامی که تضمین‌کننده امنیت و آرامش مردم و کشور است به دفاع از خود پرداختند.

وی افزود: در این حادثه چند تن از نیروهای انتظامی مجروح شده و طبق آخرین آماری که از طریق بیمارستان به ما اعلام شده است 6 نفر از اغتشاش‌گران در این حادثه کشته شدند.

فرماندار فلاورجان ادامه داد: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در حال تشخیص هویت و شناسایی آن‌ها هستند.

وی در پایان با اشاره به اینکه واقعا حمله به صورت مسلحانه انجام شد و آثار آن به وضوح مشخص است، خاطر نشان کرد: اغتشاش‌گران تا زمانی که وارد حیاط کلانتری شهر قهدریجان شدند، عوامل کلانتری رأفت خود را نشان دادند اما زمانی که قصد خلع سلاح آن‌ها را داشتند با قاطعیت با اغتشاش‌گران برخورد به عمل آمد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.