لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

یک طرفه شدن جاده‌های هراز و کندوان بمدت سه روز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاده‌های هراز و کندوان فردا، شنبه و یکشنبه ۲۱ و ۲۲ بهمن امسال یک طرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: آمد وشد انواع تریلر ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا جمعه به سمت تهران و ساعت ۶ تا ۲۴ یکشنبه از تهران به شمال و برعکس ممنوع است.

وی افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج و شنبه و یکشنبه همین ساعت از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: جاده چالوس از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن آباد و شنبه و یکشنبه از مرزن آباد به کرج یک طرفه است.

رییس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ شنبه و یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه است.

وی گفت: آمد وشد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز، جمعه و شنبه و نیز از ساعت ۶ تا ۱۲ یکشنبه در جاده هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: رفت و آمد موتور سیکلت ساعت ۱۰ صبح دوشنبه در همه جاده‌های مازندران ممنوع است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.