لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

یک خبرنگار توسط پسر رئیس یک فدراسیون ورزشی تهدید به قتل شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر رئیس یک فدراسیون ورزشی در پیج شخصی خود در اینستاگرام یک خبرنگار فعال در حوزه ورزش را به قتل تهدید کرد.

به گزارش خبرگزاری میزان، ظهر امروز تصویر صفحه اینستاگرام پسر رئیس یک فدراسیون ورزشی به دست خبرنگار میزان رسید که در آن این فرد خبرنگار یک رسانه را تهدید به قتل کرده بود.

بنا بر این گزارش؛ در پست ارسال شده روی صفحه اینستاگرام این فرد که حاوی مطالب زننده و ناسزا به خبرنگار مورد اشاره و خانواده وی است عنوان شده که «هر کجایی که تو را ببینم چاقو را در گلویت فرو می‌کنم».

در پی اطلاع خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان از این پست با خبرنگار مورد تهدید قرار گرفته تماسی برقرار کردیم که وی عنوان کرد چندی قبل مطلبی در نقد مدیریت یکی از روسای فدراسیون‌های ورزشی منتشر کرده و تهدید‌ها از همان زمان در مورد وی آغاز شده است.

این خبرنگار ورزشی در ادامه گفت: تهدید‌های این فرد به ایسنتاگرام محدود نشده است و وی روی خط تلفن همراه او هم پیام‌های تهدید آمیزی را ارسال می‌کند.

نام فرد تهدید کننده، فدراسیون ورزشی مورد اشاره و خبرنگار تهدید به قتل شده نزد خبرگزاری میزان محفوظ است و در صورت لزوم در اختیار حراست وزارت ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.