لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

یافت نشدن پیکر زن جوان پس از یک سال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: پس از گذشت حدود یک سال از حادثه افتادن زن جوان در جوی آب، پیکر وی هیچ گاه یافت نشد.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرگزاری میزان گفت: سال گذشته همزمان با روز ۱۷ آبان ماه، شاهد بارش شدید باران در شهر تهران بودیم و همین موضوع سبب گرفتار شدن یک زن در جوی آب خیابانی در محله پاسداران شد.

وی افزود: پس از این حادثه، نیرو‌های آتش نشان به منظور یافتن این زن اقدامات زیادی را انجام دادند، اما تمام اقدامات آن‌ها بی نتیجه بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به گشت کانال‌های شهر تهران و اطراف شهر به منظور یافتن پیکر زن جوان اظهارکرد: پس از بارش شدید باران و گرفتار شدن یک زن در جوی آب، نیرو‌های آتش نشان تا ۳ ماه برای یافتن پیکر این زن تلاش می‌کردند.

ملکی ادامه داد: آتش نشان‌ها جستجو‌هایی را در برخی کانال‌های بسیار خطرناک شهر داشتند و حتی تا بعد از محدوده ورامین را نیز تجسس کردند، اما خبری از زن جوان نبود.

وی با ارائه هشداری به شهروندان تهرانی در زمان وقوع باران‌های موسمی تصریح کرد: خطر بارندگی‌های موسمی در این فصل بسیار زیاد است و در این شرایط توصیه می‌شود افراد از حضور در مناطق پر خطر خودداری کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به سیل سال‌های گذشته در منطقه کن و سولقان خاطرنشان کرد: سال‌های گذشته شاهد سیل در منطقه کن و سولقان بودیم و در عرض ۱۰ دقیقه بخش قابل توجهی از خودرو‌ها و سفره خانه‌هایی که در مسیر رودخانه قرار داشتند تخریب شدند.

ملکی در خصوص نقاط پر خطر زمان بارندگی باران اذعان کرد: زمان بارش باران و یا رعد و برق، افراد باید از حضور در اطراف بالکن خانه ها، پشت بام ها، دشت، کوه و ... خودداری کنند.

وی با اشاره به خطرات جوی‌های آب در زمان بارش باران بیان کرد: زمانی که شاهد بارش باران هستیم، حجم آب در جوی‌ها افزایش یافته و افراد باید بدانند که در این شرایط نباید به هیچ وجه نزدیک جوی آب شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.