لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

یاد همسر مدیر احمدی نژادی از دختران موسوی!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همسر «عبدالرضا داوری» یکی از مدیران رسانه‌ای در دولت احمدی نژاد یکشنبه شب از حضور احمدی نژاد در منزل خود خبر داد و در یادی از دختران میرحسین موسوی، به حصر او در دولت احمدی نژاد اشاره‌ای نکرد.

به گزارش انصاف نیوز، «الهام سلمانی» نوشت:

«حضور دکتر محمود احمدی نژاد در منزل ما گرمابخش قلب آئین و آوینم شد. دکتر محمود احمدی نژاد در آستانه‌ی ۲۰۰ اُمین روز بازداشت همسرم دکتر عبدالرضا داوری، به همراه حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و سایر یاران بهاری در منزل پدری اینجانب حضور یافتند و با مشی پدرانه و بذل لطف خویش از بنده و فرزندانم تفقد و دلجویی نمودند. هر بار که اندوه دلبندانم در آغوش مهربان و مستحکم دکتر محمود احمدی نژاد تسلی می یابد و بر غنچه لب آئین و آوین داوری گل لبخند می شکفد، با خود می اندیشم که اگر مشی دکتر احمدی نژاد فراگیر می شد، آنگاه قلب کوکب و زهرا و نرگس موسوی نیز آرامش و تسکین می یافت… باری، رضاجان! امشب اگرچه جایت خالی‌تر از همیشه بود، اما همگی برای آزادی قریب الوقوع‌ات دعا کردیم و بی شک همزمان با ما فرشتگان مقرب الهی نیز -که گواه بر بی‌گناهی‌ات هستند- آمین گفته اند…»

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ از بهمن ماه سال ۸۹ در حصر خانگی هستند. احمدی نژاد و همراهانش در آن سالها کوچک‌ترین یادی از محصوران نمی‌کردند؛ اما حالا که با چالش‌هایی روبرو شده‌اند، اظهارات شاذی را در این باره مطرح می‌کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.