لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

گشت‌زنی در توییتر در 24 فروردین

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروز 24 فروردین مصادف با 13 آوریل ترندهای توییتری نشانگر این است که در 24 ساعت گذشته جهان و ایران همچنان درگیر دغدغه جنگ در خاورمیانه در خاورمیانه هستند .

به گزارش خبرگزاری برنا، ضرب المثل ایرانی «آسمان همه‌جا یک رنگ است.» گویا این روزها بر آسمان جهان معنایش صدق می کند اما ایرانیان تافته جدابافته این آسمان شده اند! سند این گفته را می توان درشبکه‌های مجازی شاهد بود. در حال حاضر کافی است توییتر خود را باز کنید تا متوجه شوید چه تفاوت‌هایی میان آنچه جهانیان به آن فکر می‌کنند با آنچه ما درگیر آن هستیم، وجود دارد و این نشانگر این است که رنگ زندگی در دنیا کجاست و ما کجا!

امروز 24 فروردین ماه، ترند برتر توییتر جهانی به #NickiDay اختصاص یافته و همچنین ترند دوم هشتگ #HolocaustRememberanceDay  است.

هلوکاست نسل‌کشی نزدیک به یازده میلیون نفر به خصوص شش میلیون یهودی در طب جهنگ جهانی دوم به دست آلمان نازی است. دو سوم جمعیت یهودیان در جریان فاجعه همه‌سوزی کشته شدند.

ترندهای دیگر توییتر جهانی شامل #Pompeo , #ThursdayThoughts است.

مایک پومپئو رییس سازمان سیا گفته: «بعضی اقدامات ایران در منطقه به مثابه علان جنگ علیه سایر کشورهاست و آمریکا تهدید منافع خود در خاورمیانه را تحمل نخواهد کرد.

همچنین بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران اظهارات پومپئو در مورد سیاست‌های منطقه‌ای ایران را "نابه‌جا" و "سخیف" خواند.

بعد از ترندهای برتر توییتر جهانی، ترندهای ایران شامل دلار، #سوریه و #Pompeo است.

لازم به ذکر است که در چند روز گذشته دلار توسط دولت تک نرخی و قیمت آن 4200 هزار تومان اعلام شد.

ترند برتر توییتر عربستان به #بعزیمه_الرجال_الدوری_للهلال، #الیوم_العالمی_للمنافقین و #یصعب_علی_المدرب_تعدیل_خطته اختصاص یافته است.

و اما امروز 24 فروردین مصادف با 13  آوریل  سایه سیاست و جنگ‌هایی از گذشته و آینده بر سرجهان، ایران و عربستان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.