لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

گزارش نشریه آس از تیم ملی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از نشریات ورزشی معتبر اسپانیا حضور طولانی مدت سرمربی پرتغالی تیم فوتبال ایران روی نیمکت این تیم را غافلگیر کننده دانسته است.

به گزارش جی پلاس، نشریه آس در گزارشی به بررسی سرمربیان 32 تیم حاضر در جام جهانی 2018 پرداخته و نوشته است که 37.5 درصد از این تیم‌ها سرمربیانی غیربومی دارند که کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران هم یکی از آنهاست.

آس درباره کی‌روش نوشته است:«کی‌روش. او به خاطر دوران سرمربیگری‌اش در رئال مادرید برای اسپانیایی‌ها آشناست. شهرت این مرد پرتغالی در کسب موفقیت با تیم‌های غیربومی و کمتر شناخته شده در بازه‌های زمانی کوتاه بوده و به همین دلیل اینکه او از سال 2011 تاکنون سرمربی تیم ملی ایران بوده، تعجب‌آور است. او پیش از این، هدایت تیم‌هایی مانند پرتغال، آفریقای جنوبی و امارات را برعهده داشته است.»

روبرتو مارتینس سرمربی اسپانیایی بلژیک، خوسه پکرمن سرمربی آرژانتینی کلمبیا، هارو رنارد سرمربی فرانسوی مراکش، برت فن‌مارویک سرمربی هلندی استرالیا، هکتور کوپر سرمربی آرژانتینی مصر، خوان کارلوس اوسوریو سرمربی کلمبیایی مکزیک، ریکاردو گارکا سرمربی آرژانتینی پرو، وحید هلیلهودزیچ سرمربی بوسنیایی ژاپن، خوان آنتونیو پیتزی سرمربی آرژانتینی عرستان سعودی و هرنان گومس سرمربی کلمبیایی پاناما دیگر سرمربیان غیربومی هستند که در جام جهانی 2018 حضور خواهند داشت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.