لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

گره ترافیکی شدید زیرآب تا قائم‌شهر در تعطیلات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار مازندران با تاکید بر همکاری بیشتر مردم برای رفع معارضات محلی در تعریض محور سوادکوه، گفت:باید برای برطرف شدن مشکل ترافیک جاده زیرآب - قائم‌شهر اقدام جهادی صورت بگیرد چراکه این محور نیازمند تخصیص اعتبارات بیشتر است.

محمد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سوادکوه با اشاره به بازدید اخیر خود از محور سوادکوه، اظهار داشت: جاده سوادکوه در سال‌های اخیر از اعتبارات ملی خوبی برای چهاربانده شدن برخوردار شده است.

وی افزود: کل مسیر فیروزکوه تا ابتدای زیرآب چهاربانده شده و صرفا از مسیر زیرآب تا قائم‌شهر در مواقع تعطیلات و پایان هفته شاهد گره شدید ترافیکی هستیم.

استاندار مازندران با اشاره به مذاکرات انجام شده با مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای تخصیص اعتبار باقی مانده محور سوادکوه از زیرآب تا قائم‌شهر، تصریح کرد: تعریض بخش وسیعی از این محور باید با همکاری بیشتر مردم محقق شود چرا که با رفع معارضات محلی می‌توانیم این جاده ترانزیتی را  ایمن‌سازی کنیم.

اسلامی با بیان اینکه مازندران دارای محورهای شریانی و استراتژیک در کشور است، افزود: دولت باید توجه ویژه ای به توسعه راه‌های این استان داشته باشد.

وی با اعلام اینکه جاده سوادکوه از محورهای قدیمی و پرتردد کشور است،گفت: امیدواریم وزارت راه و شهرسازی بتواند در سال جاری با تخصیص اعتبارات بیشتر جهت ایمن‌سازی و چهاربانده کردن کل 180 کیلومتر محور فیروزکوه تا قائم‌شهر اقدام کند.

به گزارش تسنیم، مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر می باشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.