لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کولاک در گردنه گدوک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون فرماندار شهرستان سوادکوه گفت : با شدت گرفتن بارش برف زمستاني در عصر يکشنبه جاده گدوک - سوادکوه مسدود شد.

عين الله طالبي شامگاه يکشنبه در گفت و گو با ايرنا ، افزود : به دليل بارش شديد برف در محور گدوک و اينکه تردد خودروها بدون زنجير چرخ ميسر نبود ، اين محور مسدود شد.
وي با بيان اينکه به دنبال مسدود شدن اين محور با هماهنگي آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه مسجد کندوان و مدرسه امام جعفر صادق (ع ) اين شهر براي اسکان مسافران در راه مانده در نظر گرفته شد.
وي با اشاره به اينکه هم اکنون نيروهاي هلال احمر و پليس راه در محور گدوک در حال گشت زني هستند ، افزود : همچنين در صورت گرفتار شدن مسافران در محور گدوک انها در پايگاه هاي ارفع ده و گدوک اسکان داده مي شوند.
معاون فرماندار سوادکوه گفت : نيروهاي راهداري ، هلال احمر و بسيج در محور گدوک مستقر و با امکانات خودرويي خود در حال نمک پاشي در سطح جاده هستند.
در پي بارش شديد برف فردا دوشنبه کليه مدارس ابتدايي و متوسطه اول سوادکوه تعطيل است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.