لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کودتا علیه فرزندان پادشاه پیشین:فرزند ملک عبدالله از قدرت کنار گذاشته شد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امیر متعب بن عبدالله وزیر گارد ملی، عادل فقیه وزیر اقتصاد و برنامه ریزی و عبدالله سلطان فرمانده نیروی دریایی از منصب خود کنار گذاشته شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا، تلویزیون دولتی عربستان سعودی روز شنبه به نقل از حکمی سلطنتی اعلام کرد این کشور وزیران جدید «گارد ملی» و «اقتصاد و برنامه ریزی» را منصوب کرده است.

شبکه تلویزیونی العربیه نیز اعلام کرد، در پی صدور اوامر پادشاهی یک کمیته به ریاست ولیعهد سعودی تشکیل می شود که وظیفه دارد به بررسی مسائل مربوط به فساد اموال عمومی بپردازد. همچنین امیر متعب بن عبدالله وزیر گارد ملی عربستان و عادل فقیه وزیر اقتصاد و برنامه ریزی از پست های خود کنار گذاشته شدند و به ترتیب خالد بن عیاف و محمد التویجری جایگزین آنها شدند. عبدالله سلطان فرمانده نیروی دریایی نیز از منصب خود کنار گذاشته شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.