لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کمالوند:به زودی از آبادان می‌روم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی نفت آبادان گفت: یارگیری نیاز به بودجه دارد و ما اگر زرنگ باشیم پول بازیکنان فعلی را می‌دهیم!

به گزارش برنا، فراز کمالوند پس از پیروزی مقابل سپاهان گفت: این برد را به مردم آبادان تقدیم می‌کنم و تشکر می‌کنم از بازیکنان تیمم. درست است که که کرار و ابراهیم زاه گل زدند اما از علی عبدالله زاده که با وجود مصدومیت بازی کرد ممنونم. از حسین بغلانی در نیمه اول آسیب دید و با درد بازی کرد اما به خاطر تیم در نیمه دوم به میدان رفت، هم تشکر می‌کنم. به نظرم علاوه بر تشکر از سایر بازیکنان باید از این دو نفر ویژه‌تر تشکر کنم. چون این عزیزان با مصدومیت بازی کردند.

وی افزود: کرار نشان داد نابغه فوتبال است و در یک لحظه نتیجه را عوض کرد. حالا خیالمان راحت است که در نیم فصل اول رتبه تیم ما تک رقمی است.

وی در پاسخ به این سؤال که شما به خاطر مشکلات مالی در تمرینات حاضر نشدید اما باشگاه اعلام کرد 4 میلیارد پول به تیم تزریق کرده گفت: از این 4 میلیارد تومان 2.5 میلیارد تومان هزینه هتل، بلیت هواپیما، سفر تیم و مسائل مختلف شده است. دوستان طوری می‌گویند 4 میلیارد که همه فکر می‌کنند همه پول به تیم تزریق شده است. ضمن آنکه به جای 4 میلیارد تومان می‌گویند 40 میلیارد ریال که بزرگتر به نظر برسد.

کمالوند افزود: من به آقای عیسی‌زاده هم گفتم حالا که برگشته‌ام هر چه می‌خواهد بشود. من یک جایی فریاد زدم که فریادم زیر خاک بود. 4 ماه دیگر میهمان اینجا هستم و بعد از آن هم خداحافظ اما دلم به حال این تیم می‌سوخت که این حرف را زدم. شما باید به حال تیم‌تان برای سال آینده فکری کنید. از روز اول گفتم که آبادان سرزمین مادری‌ام است و امیدوارم که وقتی از اینجا می‌روم یک خاطره خوب به جای بگذارم.

سرمربی نفت آبادان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت شما مدعی شدید هواداران به شما توهین کرده‌اند، گفت: من نگفتم هواداران و فقط گفتم یک درصد از هواداران. شما ظاهرا برنامه 90 را ندیده‌اید که در آن برنامه گفتم 99.9 درصد از مردم حامی ما هستند. آن تعداد از هواداران که علیه مسعود ابراهیم‌زاده شعار می‌دادند باید متوجه اشتباهشان می‌شدند. دیدید که خدا چه کار کرد. ابراهیم‌زاده بازی قبل پنالتی گرفت و در این بازی گل زد مگر همین آقایان به مسعود ابراهیم‌زاده توهین نکردند؟ آیا از آن هفته تا این هفته در مورد ابراهیم‌زاده معجزه شده است؟ متاسفانه از حرف‌های من سو برداشت می‌کنید. من هرگز نگفتم هواداران بلکه گفتم یک درصد از هواداران. مجبور شدم در این مدت صفحه خودم را ببندم. به خاطر آنکه یک خانم مسن مطلبی را در صفحه من نوشت اشک در چشمانم جمع شد. الان هم می‌گویم آن زمان یک تصمیم گرفتم که در تمرینات نباشم که فکر می‌کنم تصمیم خوبی بود و منجر به این شد که امروز 90 دقیقه تیم ما را تشویق کردند. به نظر من دیگر در ورزشگاه نمی‌تواند کسی خلاف جهت آب شنا کند.

وی در خصوص یارگیری نیم‌فصل نیز گفت: در مورد یارگیری باید بگویم که این موضوع نیاز به تامین بودجه دارد که ما اگر زرنگ باشیم پول بازیکنان فعلی را می‌دهیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.