لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کشف 412 ميليون ريال اسکناس جعلي در بابلسر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان بابلسر از کشف اسکناس هاي جعلي به مبلغ 412 ميليون ريال از 2 کلاهبردار حرفه اي خبر داد .

به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسن هاشم پور " در تشريح اين خبر، گفت: در پي کسب خبري مبني بر اين که افرادي با استفاده از اسکناس هاي جعلي اقدام به کلاهبرداري از شهروندان و کسبه هاي اين شهرستان مي کنند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت.
جانشين فرمانده انتظامي شهرستان بابلسر، افزود: ماموران کلانتري 11 اين فرماندهي با تحقيقات پليسي و بررسي هاي همه جانبه موفق شدند متهمان را شناسايي کنند.
سرهنگ هاشم پور، خاطرنشان کرد: ماموران ضمن هماهنگي با مرجع قضائي و با همکاري ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در عملياتي غافلگيرانه خودروي متهمان را هنگام تردد در اين شهرستان متوقف و آنان را دستگير کردند.
وي در ادامه اظهار داشت: در بازرسي انجام شده از خودروي متهمان 36 بسته اسکناس 100 هزار ريالي و 104 عدد تراول جعلي 500 هزار ريالي در مجموع بالغ بر 412 ميليون ريال تراول و اسکناس جعلي کشف شد.
جانشين فرمانده انتظامي بابلسر در خاتمه با اشاره به اين که متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند، از شهروندان خواست: در معاملات تجاري خود ضمن توجه به اصالت هرگونه وجه ، اسکناس ، چک و تراول هاي پرداختي در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در سريع ترين زمان ممکن به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.