لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کشف جسد مردی 60 ساله در کمد دیواری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر 19 ساله ای که با ضربات متعدد چوب و چاقو ، پدرش را به قتل رسانده بود ، ساعتی پیش در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت که جنازه پدرش را در کف کمد دیواری محل سکونتشان در خیابان رودکی دفن کرده است .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما:مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد : در حال حاضر با اعلام این خبر به اداره دهم ویژه قتل ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در پایگاه هشتم آگاهی حاضر شده و بهمراه متهم جهت کشف مقتول 60 ساله به محل وقوع جنایت اعزام شدند .
متهم پیش از این ، در مورخه 15/07/1396 با طرح پرونده فقدان پدرش مدعی شده بود که پدرش صبح روز جمعه مورخه 14/07/1396 برای خرید کله و پاچه از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته است ؛ این در حالیست که متهم در اعترافات اولیه ی خود عنوان داشته است که روز جمعه ، در حالیکه پدرش در حال استراحت بوده ، از ناحیه سر مورد اصابت چندین ضربه چوب قرار داده و در ادامه چند ضربه چاقو نیز به گردن او زده ؛ نهایتا پس از ارتکاب جنایت جنازه پدرش را در کف کمد دیواری دفن و روی آن را با لایه سیمان پوشانده است .
سرهنگ حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران اعلام کرد : دقایقی پیش ، جسد مردی ۶۰ ساله که توسط فرزندش به قتل رسیده و جسدش در کف کمد دیواری محل سکونتش واقع در خیابان طوس - بین قصرالدشت و کارون دفن شده ، کشف شد .
با کشف جسد ، موضوع به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اعلام و بازپرس شعبه پنجم این دادسرا نیز در محل جنایت حاضر شد .
متهم در اعترافات اولیه عنوان داشته است که مادرش بواسطه رفتار بد پدرش با وی فوت نموده و او برای انتقام گرفتن از پدرش که او را مقصر اصلی در مرگ مادرش می دانست ، مرتکب چنین جنایتی شده است .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.