لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کرانچار: نتیجه عادلانه مساوی بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نتیجه عادلانه در بازی با نفت آبادان تساوی بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از شکست تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: امروز حریف شانس‌های داشت اما شانس‌های ما بیشتر بود. حریف شانس‌هایی داشت و به زیبایی هم گل زد با این حال نتیجه عادلانه تساوی 2-2 بود. ضمن اینکه باید بگویم از جو زیبای ورزشگاه لذت بردم.

وی درباره صحنه خطا در دقیقه 87 بازی که منجر به گرفتن کار زرد بازیکن صنعت نفت از سوی داور شد, تصریح کرد: فکر می‌کنم در آن صحنه بازیکن نفت باید کارت زرد می‌گرفت. من صحنه‌ای را دیدم که هم بازیکن ما و هم بازیکن حریف روی زمین افتادند و داور در آن صحنه آوانتاژ داد که تعمداً این کار را کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.