لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کرانچار:می توانستیم سه امتیاز را در تبریز بگیریم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: می توانستیم سه امتیاز را در تبریز بگیریم و تیم گسترش را شکست دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، زلاتکو کرانچار عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی گسترش فولاد و سپاهان گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم ولی می توانستیم امروز تیم حریف را شکست دهیم.

وی سپس با بیان اینکه ما تلاش کردیم حمله را امروز در دست بگیریم، ادامه داد: ما شاهد بازی دو تیمی بودیم که به دو شیوه مختلف بازی می ‌کردند.

کرانچار سپس با تاکید بر اینکه باید به تیم گسترش فولاد بابت این بازی تبریک بگویم، ادامه داد: آنها امروز خیلی خوب تلاش کردند.

وی با انتقاد از برخی بازیکنان تیمش گفت: برخی از بازیکنانم از موقیعت ها استفاده نکردند و من از آنها گلایه دارم.

سرمربی سپاهان اصفهان با تاکید بر اینکه تیمش از موقعیت های گل استفاده خوبی نمی کند، گفت: از ابتدای لیگ این اصلی ترین مشکل ما بوده است.

وی سپس با اشاره به اینکه برنامه هایی برای نقاط ضعف گسترش فولاد داشتیم، گفت: نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

سرمربی سپاهان با تاکید بر اینکه بازیکنن شش دانگ و گلزن نداریم، گفت: در زدن شوت و ضربات آخر بی دقت هستیم. بازیکنان سعی کردند بازی سازی خود را در محوطه جریمه انجام دهند و چند موقعیت گل هم داشتیم.

در دومین روز از هفته دهم لیگ برتر فوتبال، امروز پنجشنبه تیم گسترش فولاد در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف سپاهان رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.

گسترش با این تساوی، ۸ امتیازی شد و موقتا با دو پله صعود، از قعر جدول جدا شد. تیم سپاهان هم ۱۱ امتیازی شد و جای صنعت نفت را در رده دهم گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.