لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کاهن مشهور توکیو با شمشیر به قتل رسید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سه نفر در خشونت‌هایی که ظاهرا خانوادگی بوده، در معبد معروف تومی‌اوکا هاچیمان توکیو کشته شده و یک نفر هم زخمی شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از BBC ،رسانه‌های ژاپنی گفته‌اند فرد مظنون، خواهرش را که کاهن بزرگ این معبد شینتویی بوده پس از خروج از خودرو کشته است.
خبرگزاری کیودو ژاپن گفته است این فرد که نامش شیگیناگا تومیوکو ذکر شده با خواهرش جر و بحث کرده و سپس این اتفاق روی داده است.
این فرد سپس به زن دیگری حمله کرده و او را کشته و سپس خودکشی کرده است.
یک شمشیر سامورایی آغشته به خون در محل پیدا شده است.
راننده این کاهن هم در حمله زخمی شده است.
رسانه‌های ژاپن می‌گویند دعوا بر سر جانشینی در معبد بوده است.
شیگیناگا تومیوکو در دهه نود میلادی پس از کناره‌گیری پدرش کاهن ارشد این معبد شد اما او در سال ۲۰۰۱ از سمت خود برکنار شد و پدرش دو باره کاهن ارشد شد و دخترش را به عنوان فرد شماره دو منصوب کرد.
تومیوکو به دنبال ارسال نامه‌های تهدیدآمیز به خواهرش در سال ۲۰۰۶ بازداشت شد. پدر او در سال ۲۰۱۰ بازنشسته شد و خواهر تومیوکو جای او را گرفت.
شینتو آیین باستانی ژاپن است و معبد تومی‌اوکا هاچیمان در سال ۱۶۲۷ ساخته شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.