لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کاهش 1.5 درصدی تردد جاده‌ای/ ترافیک در همه راه ها روان است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکز مدیریت راه های کشور بر اساس اطلاعات ۲۲۰۹ ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، از کاهش 1.5 درصدی رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش از آن خبر داد.

به گزارش یکشنبه مرکز مدیریت راه های کشور، سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز گذشته 14.8 درصد بود.
اوج تردد بین ساعت های 17 تا 18 و کمترین تردد ساعت سه تا چهار صبح صورت گرفت.
با آگاهی از این موضوع می‌توان زمان مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کرد.
در 24 ساعت گذشته آزادراه کرج- تهران در محدوده استان تهران بیشترین رفت و آمد را با 124هزار و 853 دستگاه وسیله نقلیه ثبت کرد.

** آخرین وضعیت ترافیکی
بر پایه اطلاعات سامانه 141 از تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعبه های راهداری سراسر کشور، تا ساعت 9 صبح امروز ترافیک در همه مسیرها روان گزارش شد.

** آخرین وضعیت جوی
بر پایه اطلاعات سازمان مدیریت و حمل و نقل جاده ای، تا ساعت 9 صبح امروز در برخی محورهای خراسان جنوبی برف می بارد.

** محدودیت های ترافیکی
تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت 10 دوشنبه (بیست و سوم بهمن ماه) از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع اعلام شد.
همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 13تا 24 یکشنبه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سوی کرج یکطرفه است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ با اعلام ماموران پلیس راه، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.
در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس ممنوع است.
تریلرها، کامیون ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز تا ساعت 24 امروز در محور فیروزکوه از تهران به قائمشهر و برعکس و همچنین تا ساعت 12 فردا (دوشنبه) در محور هراز اجازه تردد ندارند.
در محور قدیم رشت- قزوین، آستارا- اردبیل و محور قدیم ساوه- همدان و برعکس نیز تا ساعت 24 امشب تردد انواع تریلر و کامیون ممنوع است.
محورهای رامیان- اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان، شمشک- دیزین در استان های البرز و تهران، گنجنامه- تویسرکان در استان همدان و سی سخت- نورآباد (سمیرم) در استان های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان به دلیل نبود ایمنی کافی بسته است.
بارش برف و فقدان ایمنی کافی نیز محور پونل- خلخال در استان گیلان را بسته است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.