لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کاهش دما در آسمان مازندران در 8 بهمن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه با کاهش دما پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران از امروز تا بامداد دوشنبه درمناطق ساحلی و جلگه‌ای، ارتفاعات، کوهپایه‌ها و دامنه‌های اطراف شهر‌ها ابری همراه با بارش برف، وزش باد وکاهش دما پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان استان روز دوشنبه ۹ بهمن ابری همراه با بارش پراکنده برف بتدریج با کاهش ناپایداری همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی استان در روز سه شنبه ۱۰ بهمن صاف تا نیمه ابری در بعدازظهر و شب ابری همراه با بارش پراکنده و در ارتفاعات بارش پراکنده برف پیش بینی می‌شود.

اسدی افزود:هوای استان درروز چهارشنبه و پنج شنبه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و وزش باد همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.