لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

چرا هواداران استقلال علیه سلطانی‌فر وزیر ورزش شعار دادند؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو هیئت مدیره استقلال گفت بی‌انصافی است که هواداران این تیم علیه وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل باشگاه که پشت استقلال هستند، شعار بدهند.

حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی 4 بر صفر استقلال برابر پارس جنوبی جم، حواشی این دیدار، اظهارات وینفرد شفر و ... صحبت کرد.

* تسنیم: چه نظری در مورد برد روز گذشته استقلال دارید؟

قبل از بازی گفته بودم که استقلال با بردی که بدست می‌آورد، دل هوادارانش را شاد خواهد کرد و این اتفاق هم رخ داد. تیم واقعی استقلال همین است. اگر تیم نتیجه نگیرد، به خاطر بدشانسی‌ها و حواشی است. وقتی تیم از کادر فنی فهیم و با دانش برخوردار باشد و بازیکنان خوش فکری هم داشته باشد، نتیجه‌اش همین می‌شود.

* تسنیم: شما موافق نیمکت‌نشینی سیدحسین حسینی و بازی کردن مهدی رحمتی هستید؟

حسینی و رحمتی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران هستند که خوشبختانه هر دوی آنها در استقلال حضور دارند. حسینی آنقدر فهیم است که اگر طبق سیاست‌های شفر ذخیره شد، کوچک‌ترین حاشیه‌ای نداشته باشد. سیاست شفر این بوده و در آینده نزدیک می‌بینیم که حسینی درون دروازه قرار خواهد گرفت.

* تسنیم: این مسئله صحت دارد یکی از اسپانسرها خواسته رحمتی درون دروازه قرار بگیرد؟

این موضوع را شنیدم، اما مطمئن باشید شفر آدمی نیست که به خاطر این مسائل به بازیکنی بازی بدهد. طبق شناختی که روی شفر دارم، چنین موضوعی را حتما رد می‌کنم. لیاقت رحمتی و همچنین آمادگی کاپیتان اول استقلال باعث شده درون دروازه قرار بگیرد.

* تسنیم: نکته عجیب بازی، شعارهایی بود که هواداران استقلال علیه سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه سر دادند.

آقای سلطانی‌فر در مدتی که آمده، برای استقلال سنگ تمام گذاشته است. شهادت می‌دهم هر وقت کاری با او داشته یا نیاز به حمایت ایشان داشتیم، در رابطه با استقلال کوچک‌ترین دریغی نکرده است. بی‌انصافی است کاری کنیم که وزیر ورزش و همچنین افتخاری که با تمام وجود پشت استقلال بودند، از باشگاه دور شوند. از هواداران درخواست می‌کنم که حاشیه‌ها را دور کنند. سلطانی‌فر کاری کرد که از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشویم.

* تسنیم: شاید یکی از دلایل ناراحتی هواداران، عقب نشینی مدیران نسبت به پرونده مهدی طارمی و پرسپولیس بوده باشد؟

هواداران مطمئن باشند که اگر در رابطه با پرونده پرسپولیس نیاز به پیگیری باشد، ورود خواهیم کرد.

* تسنیم: تشویق علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین و شعار علیه افتخاری در بازی روز گذشته عجیب نبود؟

برای خود من هم جای تعجب داشت که وقتی تیم این نتیجه را به دست آورده، حواشی را تحمیل کنیم. هواداران فهیم ما خودشان حاشیه‌ها را مدیریت کرده و سکوها همراه با تیم حرکت کنند.

* تسنیم: وینفرد شفر پس از پایان بازی، به ایجنت ایرانی اشاره کرده و گفته او باعث فراری دادن دو بازیکن مدنظر خارجی او شده و به آنها گفته که ایران کشور امنی نیست. چه واکنشی به این مسئله دارید؟

ایجنتی که این مسائل را گفته، قطعا ایرانی نیست. ایرانی آنقدر تعصب دارد که درباره کشورش این مسائل را مطرح نکند. به شفر می‌گویم که هیچ گونه نگرانی بابت این مسائل نداشته باشد، چون ایرانی‌ها باتعصب هستند و هیچ وقت حاضر نیستند کشورشان را به بیگانه‌ها بفروشند.

* تسنیم: اگر به این نتیجه رسیدید که شخص ایرانی بوده باشد، چه کار خواهید کرد؟

قطعا پیگیر آن می‌شویم تا برخورد صورت بگیرد. در اصل این شخص جاسوسی کرده و در لباس ایرانی خیانت می‌کند. اگر سرنخی از این شخص پیدا کنیم، آن را در دستگاه‌های ذی صلاح از جمله قوه قضاییه و دستگاه‌های امنیتی پیگیر بوده و شکایت خواهیم کرد تا با او برخورد کنند. با مدیرعامل باشگاه هم صحبت می‌کنم تا پیگیر طرح شکایت باشد.

* تسنیم: شفر گفته که بیش از پنج هفته است بازیکنان منتظر پادادش هستند.

خودمان هم منتظر تشکیل جلسه هیئت مدیره از سوی افتخاری هستیم. اگر مدیرعامل پیشنهاد بدهد، قطعا پاداش را در جلسه هیئت مدیره مصوب خواهیم کرد.

* تسنیم: موضوع پایانی ما، کاریکاتور یکی از رسانه‌های منتسب به پرسپولیس است که به کنایه گفته چطور شما گفته‌اید استقلال در هفته بیست‌وپنجم به پرسپولیس می‌رسد.

باید از آنها تشکر کنم که کاریکاتور را به این زیبایی و قشنگی کشیدند، اگر وقت شود حتما از دوستان تشکر خواهم کرد. من گفتم از هفته بیست‌وپنجم، استقلال به عنوان تیم دوم شانه به شانه پرسپولیس حرکت خواهد کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.