لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پیش بینی برف و کاهش دما در غرب و شمال کشور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت توانیر اعلام کرد که با توجه به پیش بینی بارش برف در غرب و شمال ایران و کاهش شدید دما، شرکتهای آب و برق در حالت آماده باش قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا از شرکت توانیر، با پیش بینی بارش برف در شهرهای شمالی و غرب ایران به ویژه در استان های گیلان، غرب مازندران و اردبیل در روز شنبه، شرکت توانیر به شرکت های توزیع برق منطقه اعلام آماده باش صادر کرد.
به گزارش سازمان هواشناسی از روز جمعه کاهش دما در نوار غربی کشور آغاز می شود و تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.
مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، فعالیت سامانه بارشی در روز جمعه را در مناطقی از مرکز، ارتفاعات غربی و مرکزی البرز پیش‌بینی کرد و اعلام داشت: در شب بارش پراکنده در شمال ‌شرق کشور انتظار می‌رود.
براساس این پیش بینی، با ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با کاهش قابل ملاحظه دما، بارش برف بیش‌تر مناطق شمال غرب، غرب، شمال، استان‌های حاشیه البرز، مرکز و شمال شرق کشور را در بر می‌گیرد.
همچنین سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که کاهش دما در نوار غربی کشور از روز جمعه آغاز می‌شود و تا اوایل هفته نیز افت قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت و این روند کاهش دما تا روز دوشنبه در سواحل شمالی کشور ادامه می‌یابد و اوایل هفته بعد، بارش در بسیاری از این مناطق به صورت برف خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.