لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پیست های دیزین و توچال بازگشایی می شود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در پی بارش مناسب برف پیست اسکی توچال فردا نهم بهمن رسما بازگشایی می شود تا علاقمندان بتوانند از نزدیکترین پیست به شهر تهران استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، نگرانی علاقه مندان اسکی در خصوص وقفه طولانی مدت برای بازگشایی پیست های اسکی با بارش مناسب برف امروز به پایان رسید.

در حالی که تا امروز تنها پیست اسکی دربندسر به صورت رسمی بازگشایی شده بود، در پی بارش برف پیست توچال نیز از فردا دوشنبه نهم بهمن به روی علاقه مندان اسکی باز می شود. از روز گذشته دستگاههای  پیستکوب در حال آماده سازی توچال هستند که با بارش برف مناسب امروز این عملیات به پایان رسید.

همچنین پیست اسکی دیزین که بزرگترین پیست اسکی کشور به شمار می رود با بارش برف امروز در آستانه بازگشایی است. اگرچه این پیست خود را برای میزبانی چند مسابقه نیز آماده می کند ولی باید منتظر بازگشایی رسمی آن به روی علاقه مندان بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.