لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پیست دیزین از فردا باز است؛ جاده دیزین بازگشایی شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر عامل شرکت بهره بردار پیست بین المللی دیزین از بازگشایی پیست دیزین از فردا برای ورزشکاران و علاقه مندان خبر داد.

حمید رضا تفته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به بارش خوب برف چند روز اخیر در پیست دیزین، اظهار داشت: شرکت رایکا توسعه کیش که مسئول بهره برداری پیست دیزین را برعهده دارد با بارش برف خوب اخیر پیست دیزین را بازگشایی کرد.

مدیرعامل شرکت بهره بردار پیست دیزین ، افزود: پس از نزدیک به دو ماه انتظار برای برف سرانجام مجموعه بین المللی اسکی دیزین از فردا دوشنبه نهم بهمن ماه به صورت آزمایشی بازگشایی می‌شود.

وی ادامه داد: پیست دیزین آماده میزبانی از ورزشکاران و علاقه مندان برای انجام ورزش جذاب اسکی و تفریحی است.

تفته تاکید کرد: بر همین اساس با تلاش بسیار و علیرغم بارش سنگین برف هر دو مسیر شمشک به دیزین و کرج به دیزین جهت دسترسی علاقه مندان به اسکی باز است و آسمان دیزین نیز  فردا آفتابی  پیش بینی شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.