لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پیروزی «مینه سوتا تیمبروولوز» مقابل «پورتلند تریل بلیزرز» در لیگ NBA

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جیمی باتلر، شوتینگ گارد دو متری مینه سوتا در این دیدار نقش به سزایی در برتری تیم اش داشت. او ۵ ریباند انجام داد، ۴ پاس تعیین کننده به نام خود ثبت کرد و ۲۴ امتیاز برای مینه سوتا بدست آورد.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز به نقل از euronews:«مینه سوتا تیمبروولوز» دومین پیروزی خانگی خود را پس برتری شنبه شب برابر«نیویورک نیکس» مقابل «پورتلند تریل بلیزرز» تجربه کرد.

شاگردان «تام تیبودو» که در استادیوم خانگی تارگت سنتر میزبان پورتلند بودند هیچ شانسی برای حریف باقی نگذاشتند و قاطعانه با نتیجه ۱۲۰ بر ۱۰۳ پیروز از میدان خارج شدند.

«وولوز»ها همانند دیدار قبلی شروع خوبی نداشتند و ۳۱ به ۳۳ نتیجه کوارتر نخست را به تیم میهان واگذار کردند اما در ادامه با بدست گرفتن کنترل بازی، کوارتر دوم و سوم را با برتری کامل پشت سرگذاشتند تا امتیاز های لازم برای پیروزی قاطعانه را به نام خود ثبت کنند. بدین ترتیب تساوی ۲۹ بر ۲۹ در کوارتر پایانی خدشه ای به برتری هفده امتیازی آنها وارد نکرد.

جیمی باتلر، شوتینگ گارد دو متری مینه سوتا در این دیدار نقش به سزایی در برتری تیم اش داشت. او ۵ ریباند انجام داد، ۴ پاس تعیین کننده به نام خود ثبت کرد و ۲۴ امتیاز برای مینه سوتا بدست آورد.

کارل آنتونی تاونز، سنتر ۲ متر و ۱۱ سانتی متری این تیم نیز با ۱۱ ریباند، ۲ پاس تعیین کننده و کسب ۲۰ امیتاز از بهترین های مینه سوتا در این میدان بود.

«مینه سوتا تیمبروولوز» با کسب بیست و نهمین پیروزی فصل در مکان چهارم جدول کنفرانس غرب باقی ماند و نشان داد تهدیدی جدی برای تیم سوم جدول یعنی «سن آنتونیو» است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.