لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پناه دادن به دختر همسايه، 100ميليون تومان آب خورد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد جوان که به دختر همسايه سابقشان در خانه پناه داده بود هرگز تصور نمي‌کرد چه سرنوشتي درانتظارش است.

چندي پيش پسر جواني همراه مادرش با مراجعه به پليس، از همسايه قديمي‌شان شکايت کرد و گفت: «مدتي قبل با مادرم سوار ماشين بوديم که مينا، دختر همسايه سابقمان را ديديم. با تعارف ما مينا سوار ماشين شد و در بين راه تعريف کرد که با همسرش مشکل پيدا کرده و از خانواده‌اش نيز طرد شده و جايي براي زندگي ندارد. از آنجا که او را از قبل مي‌شناختيم و بي‌پناه شده بود به‌عنوان ميهمان به خانه‌مان دعوتش کرديم.
او پنج روز ميهمان ما بود ولي روز ششم در غياب ما، تمام وسايل با ارزش خانه‌مان به ارزش ١٠٠ ميليون تومان را سرقت کرد و فراري شد.بعد از آن به جست‌و‌جوي مينا پرداختيم اما هيچ ردي از او به‌دست نياورديم تا اينکه سه هفته بعد و به طوراتفاقي، مينا را سوار بر خودروي پژو ٤٠٥ به همراه سه مرد ديدم و تعقيب‌شان کردم. مردان ناشناس که متوجه ماجراي تعقيب شده بودند در خيابان خلوت مرا به دام انداخته و کتکم زدند. مينا که شاهد ماجرا بود به جاي آنکه کمکم کند مدام تشويق شان مي‌کرد تا مرا کتک بزنند. در نهايت آنها مرا با سروصورت خونين رها کردند و رفتند.حالا هم از هر سه مرد به اتهام ضرب و جرح و از مينا هم به خاطر سرقت شکايت دارم.»
مادر پسر جوان نيز شهادت داد که پسرش زير نظر او و تنها به خاطر رضاي خدا مينا را به خانه‌شان راه داده بود که اين اتفاق افتاد. بدين ترتيب تجسس‌ها براي دستگيري سه مرد جوان و مينا ادامه دارد.

منبع خبر: روزنامه ايران

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.