لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پلی آف مقدماتی جام جهانی:نیوزلند 0 پرو 0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاگردان ریکاردو گارکا با وجود سر تر بودن از میزبان خود، موفق به کسب پیروزی نشدند.

به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز: دیدار پلی آف جام جهانی 2018 بین نمایندگان آمریکای جنوبی و اقیانوسیه در خانه زلاندنو، برنده ای در بر نداشت.

پرو در روزی که شاهد یک بازی کاملا یک طرفه بودیم، نتوانست قفل دروازه مارینوویچ را باز کند تا تیم صد و بیست و دوم رنکینگ فیفا، پرویِ رده دهمی را همچنان حساس نسبت به بازی برگشت نگه دارد. چه مالکیت توپ و چه تعداد شوت ها، به طرز محسوسی بیشتر به نفع پرو بودند ولی این تیم با بی دقتی در زدن ضربات آخر و البته آمادگی مارینوویچ، موفق به گلزنی نشد. درخشان ترین بازیکنان پرو نیز هافبک های این تیم بودند که در طراحی موقعیت گل های فراوان، نقش بسزایی داشتند. البته نیوزلند نیز با تکیه بر کریس وود (مهاجم باشگاه برنلی) در دقایق پایانی نیمه دوم دامنه فشار بر روی دروازه حریف را بیشتر کرد ولی زور گلزنی را همچون رقیب خود نداشت.  با این تساوی 0-0، باید منتظر ماند و دید که نتیجه دیدار برگشت دو تیم در بامداد پنجشنبه آتی در پرو چه خواهد شد تا تکلیف یکی دیگر از تیم های حاضر در جام جهانی 2018 مشخص شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.