لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پلیس:جاده هراز تا صبح دوشنبه مسدود است!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه محور هراز به طور قطع تا صبح مسدود خواهد بود، گفت: تلاش می‌کنیم محور فیروزکوه برای ساعایت باز شود تا شهروندان عبور کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار حسن مؤمنی معاون اجرایی پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه همان‌طور که مستحضرید بارش‌های سنگینی از شب گذشته در بخش‌های شمالی و شمال غربی کشور به وقوع پیوسته است، گفت: همین امر باعث شده تا بسیاری از محورها مسدود باشد.

وی گفت: جاده هراز در حال حاضر مسدود است و مطمئن هستیم تا صبح امکان بازگشایی وجود ندارد اما محور فیروزکوه علی‌رغم اینکه شاهد برودت شدید هوا و بروز کولاک هستیم، تلاش می‌کنیم برای ساعاتی بازگشایی شود.

سردار مومنی گفت: در حال حاضر محورهای قم به تهران، تهران به ساوه، قزوین به همدان، قزوین به رشت و کندوان مسدود است.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: ما از شهروندان می‌خواهیم به محدودیت‌هایی که پلیس ایجاد می‌کند، احترام گذاشته و بدانند این کار صرفاً برای حفظ امنیت خود شهروندان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.